Nezmeškejte naši akční nabídku, platí jen při uzavření smlouvy do konce roku 2023! U vybraných bytů bonus až 850.000 Kč. Pošlete nám poptávku a my se Vám ozveme zpět!

Detaily
projektu

Rezidenční projekt Byty u parku tvoří celkem jedenáct bytových domů, ve kterých si na své přijdou milovníci minimalistických i prostorných bytů. Rezidence nabídne celkem 272 bytů a 2 ateliéry:

27 bytů o dispozici 1+kk
138 bytů o dispozici 2+kk
77 bytů o dispozici 3+kk
21 bytů o dispozici 4+kk
6 mezonetových bytů o dispozici 4+kk
2 jednopokojové ateliéry
1 byt o dispozici 5+kk

Díky relativně malému počtu pater (maximálně 6 nadzemních podlaží) se rezidence elegantně začlení do okolí současné zástavby. Rozmanitost architektury zase umožňuje vyniknout balkónům, terasám a zahradám.

Projekt nabízí výběr od jednopokojových bytů o velikosti 30 m2 až po pětipokojový byt s plochou přes 140 m2. Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou.

Garážová stání a sklepní kóje jsou situovány v podzemních podlažích a budou přiřazeny k jednotlivým bytům. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily.

Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B.

Architekt
projektu

Za návrhem projektu Byty u parku stojí pražské architektonické studio Architecture Interior Project, které v Praze navrhlo již celou řadu krásných a funkčních bytových čtvrtí. V portfoliu studia byste mimo jiné nalezli i budovu českého velvyslanectví ve Spojených státech.

„Při návrhu projektu Byty u parku jsme se snažili o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. Maximum denního světla v interiéru a inteligentní řešení jednotlivých bytů byly pro nás prioritou číslo jedna.“

Galerie

Prohlédněte si vizualizace, které vám umožní představit si, jak bude váš nový domov vypadat.

Prohlédněte si vizualizace, které vám umožní představit si, jak bude váš nový domov vypadat.

Průběh
výstavby

Zahájení prodeje
Q2 2020
Zahájení stavby
Q3 2020
Hrubá stavba
Q3 2021
Kolaudace
Q2 2022
K nastěhování
Q4 2022

Napište
nám

1
2
3