Nezmeškejte naši akční nabídku, platí jen při uzavření smlouvy do konce roku 2023! U vybraných bytů bonus až 850.000 Kč. Pošlete nám poptávku a my se Vám ozveme zpět!

Postup
koupě

Koupi bytu vč. příslušenství je možné financovat buď z vlastních zdrojů, nebo z vlastních zdrojů a hypotékou dle splátkového kalendáře. Splátkový kalendář je rozdělen do tří splátek v průběhu výstavby projektu.

1
2
3

Zkontaktujete makléře a získejte potřebné informace, případně si rovnou sjednejte osobní setkání. Na schůzce spolu detailně proberete obchodní podmínky a možnosti financování při koupi nemovitosti a informace k vyřízení hypotéky. Na několik dní vám provedeme předběžnou rezervaci na vámi vybraný byt. Transparentně a přátelsky.

Po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní následuje výběr vybavení bytu. Před dokončením bytu si bude možné danou bytovou jednotku prohlédnout. Po kolaudaci vás vyzveme k podpisu kupní smlouvy.

Po podpisu kupní smlouvy bude pro vás byt připraven k předání. Podání kupní smlouvy do katastru nemovitostí za vás zařídíme a tím se stáváte právoplatnými majiteli vašeho nového bytu. Teď už se zbývá jen nastěhovat.

Financování

Pro klienty, kteří chtějí koupi bytu financovat hypotékou, jsme ve spolupráci s Hyposervis Consulting a.s. připravili zvýhodněný hypoteční úvěr. Našim klientům, kteří si u nás kupují nemovitost, bychom proto rádi nabídli hypotéku s férovými podmínkami.

Výhodou financování s Hyposervis Consulting a.s. je kromě mimořádného úroku především to, že za vás vyřídí veškeré papírování. Zajistí koordinaci procesů mezi vámi, bankou a námi jako prodávajícím. A to všechno za nulový administrativní poplatek, u většiny bankovních institucí i včetně znaleckého posudku.

Obchodní podmínky ke stažení.

Varianta splátkového kalendáře pro financování z vlastních zdrojů:

  • 20% kupní ceny po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní
  • 70% kupní ceny při podání žádosti o kolaudaci bytového domu
  • 10% kupní ceny před podpisem kupní smlouvy

Druhou možností je využití hypotečního úvěru až do výše 80% kupní ceny nemovitosti.

Varianta splátkového kalendáře pro financování z vlastních zdrojů a hypotéky:

  • 20% kupní ceny po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní z vlastních zdrojů
  • 70% kupní ceny při podání žádosti o kolaudaci bytového domu z hypotéky
  • 10% kupní ceny po podpisu kupní smlouvy z hypotéky

Vratislav Donát

Hypoteční financování

Hyposervis Consulting a.s.
V Celnici 1031/4
110 00 Praha 1
E-mail: vratislav.donat@hyposervis.cz
Mobil: +420 731 158 640

Veronika Kokštejnová

Hypoteční financování

Hyposervis Consulting a.s.
Králodvorská 1086/14
110 00 Praha 1
E-mail: veronika.kokstejnova@hyposervis.cz
Mobil: +420 737 287 478